Конкурси та змагання

Підбито підсумки IV Міжнародного конкурсу STEM проектів «ORT STEM CUP 2019» серед шкіл мережі ОРТ і шкіл-партнерів у країнах СНД і Балтії!

Конкурс проводився в 5 номінаціях:

Конкурс «Я – винахідник»: учасники представили на конкурс 19 відеороликів з описом і демонстрацією свого авторського винаходу;

Конкурс екологічних проектів для учнів початкової школи: 24 відеопрезентації з розповіддю про модель для вирішення екологічної проблеми. Додатково в рамках номінації проводився конкурс оповідань на тему «Мій будинок – планета Земля»: в ньому взяли участь 16 юних авторів і авторських колективів.

  • Конкурс «За законами науки» для учнів середніх і старших класів: учасники конкурсу створили 5 науково обґрунтованих мультимедійних моделей об’єктів, процесів або явищ навколишнього світу;
  • Конкурс «Під зоряним небом»: було представлено 7 проектів астрофізичних процесів, об’єктів або явищ;
  • Конкурс «Створи свою гру» для учнів середніх і старших класів: учасники представили на конкурс 8 авторських комп’ютерних ігор, створених для використання в освітніх цілях.
  • Загалом у конкурсі взяли участь понад 200 учасників (учнів, викладачів і батьків) з 11 шкіл ОРТ у Латвії, Киргизстані, Росії, Україні, Молдови та Естонії.

Серед призерів у різних номінаціях є учні нашої гімназії

КОНКУРС ЕКОЛОГІЧНИХ ПРОЕКТІВ ДЛЯ УЧНІВ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

1 місце – Клітенік Михайло, 2 клас, проект «Очисник 2.0»;

2 місце – Омельченко Андрій, Коваленко Тимофій (4 клас), Омельченко Маргарита (1 клас), проект «Чисте повітря»;

3 місце – Власов Марк, 1 клас, проект «Еко-дім».

Проекти створені під керівництвом вчителя інформатики Васильченко Світлани Володимирівни.

КОНКУРС ОПОВІДАНЬ «МІЙ ДІМ – ПЛАНЕТА ЗЕМЛЯ»

Спеціальним дипломом «За творчий підхід» нагороджується колектив учнів 3-Б класу за вірш “Земля – ​​наш спільний дім”. (Вчитель – Ленько Юлія Вадимівна)

Переможці в кожній номінації нагороджуються дипломами та призами, які будуть вручені на початку 2019-20 навчального року. Всі учасники конкурсу (учні, батьки і викладачі) отримують сертифікати учасників конкурсу ORT STEM CUP 2019.

Запорізька єврейська гімназія «ОРТ-Алєф» вітає свою команду з перемогою у міжнародних змаганнях Robotraffic 2019 (старша ліга)!

Команда у складі Кузенного Нікіти (10А), Латишева Євгена (10А),
Трафімова Макара (10Б) під керівництвом вчителя інформатики Гурєєвої Світлани Володимирівні завоювала ІІ місце у категорії Careful Driving / акуратне керування та ІІ місце у категорії 3D CAD category / 3D моделювання.

Змагання проходили з 11 по 15 березня 2019 року в ізраїльському Університеті Техніон (м. Хайфа) .У змаганнях брали участь 6 шкіл з України. Це найчисленніша група за всю історію представництва у Міжнародніх змаганнях Robotraffic. Суперниками були досвідчені команди з Ізраїлю, Аргентини, Мексики та Сполучених Штатів Америки.
Міжнародні щорічні змагання «Robotraffic» покликані  НЕ тільки  наочно продемонструвати необхідність дотримання правил дорожнього руху, а й спонукати студентів и старшокласників отримувати додаткові знання та навички  у сфері  автомобілебудування, мехатронікі и програмування з метою проектування та створення складних роботизованих систем. Змагання «Robotraffic» були започатковані и вперше проведені у Центрі робототехніки Leumi в Університеті Техніон (Ізраїль) у 2010 році. Згодом вони стали міжнародними і проводяться щорічно на базі Техніона.